ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ

ΤΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΥΛΙΚΟ

ΑΡΘΡΑ

LINKS

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

EΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΑΝΑ ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑ

2017

2016

ΑΥΓΕΝΙΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΑΧΛΑΔΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ - ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΖΕΡΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΚΑΝΤΟΥΝΙΑ ΜΑΡΙΑ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΚΑΡΥΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΛΟΓΙΣΤΗΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΚΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ - ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΚΟΛΕΖΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΟΥΛΑ - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ)
ΚΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
ΛΑΖΑΡΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (Ε. Κ.Π.Α. )
ΜΑΛΙΩΤΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ - ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ - ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΜΠΑΛΑΣΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ - ΛΑΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (ΑΡΤΑ)
ΝΙΚΟΛΕΤΟΥ ΑΡΓΥΡΩ - ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ - ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΗΔΙΑΚΗ ΜΑΡΙΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΙΠΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ - ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΚΛΑΒΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΚΟΥΤΕΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΦΛΕΒΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΦΟΥΣΑΤΖΙΑ ΜΑΡΙΟ - ΙΑΤΡΙΚΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ (ΑΘΗΝΑ)

2015

ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΝΤΩΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΚΡΗΤΗ
ΓΙΑΝΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ - ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΖΟΥΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΚΑΛΕΝΔΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΤΙΝΑ ΓΑΒΡΙΕΛΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ - ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ - ΚΡΗΤΗΣ
ΚΕΙΣΟΓΛΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ - ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΚΙΤΣΑΗΣ ΠΑΥΛΟΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΥΡΤΑΣΟΓΛΟΥ ΑΡΤΕΜΗΣ - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)
ΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΑ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΛΟΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΜΑΝΙΑΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΑΝΟΥΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΡΗΤΗΣ
ΜΑΥΡΗ ΖΩΗ - ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)
ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΜΙΧΕΛΗ ΜΑΡΙΑ - ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝ.ΑΙΓΑΙΟΥ - ΡΟΔΟΣ
ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΘΕΩΔΟΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΧΕΙΜΩΝΕΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΧΟΥΡΔΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

2014

ΑΝΤΩΝΑ ΜΑΡΙΝΑ - ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΑΡΙΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ - ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΓΙΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ - ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΓΚΙΝΤΑ ΣΟΥΔΑΝ - ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΔΕΣΠΟΤΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - Α.Σ.Τ.Ε.Ρ (ΡΟΔΟΥ)
ΚΑΒΟΥΣΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ - ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑ (ΣΗΤΕΙΑ)
ΚΑΡΒΕΛΗ ΙΟΥΛΙΑ - ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ,ΠΑΝ/ΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΥΦΑΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΖΑΚΥΝΘΟΣ)
ΚΡΟΝΓΚΟ ΣΤΕΛΛΑ - ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΛΑΣΚΑΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΛΕΟΝΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ - Α.Σ.Τ.Ε.Ρ (ΡΟΔΟΥ)
ΛΙΑΣΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ(ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΜΑΓΚΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ - ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΣΤΡΟΣΑΒΒΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ - ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΤΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)
ΜΕΜΟΤΣΕΛΑ ΜΙΚΕΛΑΝΟ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΙΧΑΛΑ ΜΑΡΙΑ ΖΩΗ - ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - Α.Σ.Τ.Ε.Ρ (ΡΟΔΟΥ)
ΜΠΑΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ - ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΜΠΑΤΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ - ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)
ΜΠΑΤΗ ΡΑΦΑΕΛΑ - ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΝΤΑΛΙΠΑΙ ΣΑΜΑΝΤΑ - ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΣ ΝΙΚΟΣ - ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΕΝ)
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΤΤΑ ΜΑΡΙΑ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ, ΠΑΝ/ΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ)
ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΖΩΡΤΖΗ ΜΑΡΙΑ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΦΕΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) -
ΧΕΙΛΑΚΗ ΠΟΠΗ - ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

2013

ΑΓΚΑΛΛΙΟΥ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ - ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ) -ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΑΓΚΑΛΛΙΟΥ ΑΝΤΖΕΛΑ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ ) -ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ ΕΥΗ - ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ -ΡΕΘΥΜΝΟ
ΒΕΡΝΑΡΛΗ ΕΙΡΗΝΗ - ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ-ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΓΙΩΡΓΑΡΕΛΛΗ ΑΣΗΜΙΝΑ - ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΙΣΤΟΡΙΑΣ ,ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ-ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΗΣΟΥ
ΚΑΤΑΞΕΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε (ΧΑΝΙΑ) -ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΙΑΚΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ - ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΑ - ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ-ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ-ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΛΙΑΣΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε- ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
ΛΟΙΖΟΥ ΝΙΚΗ - ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ -ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
ΛΥΚΟΥΡΕΣΗ ΝΑΤΑΣΑ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ & ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ - ΤΕΙ ΑΘΗΝΑ
ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ-ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΜΙΧΑΗΛ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)-ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΠΑΤΗ ΣΑΒΒΟΥΛΑ - ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΙΛΛΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ - ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΠΑΠΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΡΑΚΗΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ-ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΤΑΥΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

2012

ΑΡΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ - EΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜ. & ΦΥΣ. ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΜΠ
ΒΕΡΒΕΡΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΕΡΝΑΡΛΗ ΕΙΡΗΝΗ - ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΘΕΡΜ. ΚΑΛΛ. & ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΑΛΑΧΟΥΣΙΔΗ ΧΑΡΑ - ΕΠΙΣΤ. ΤΗΣ ΠΡΟΣΧ. ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ/ΚΟΥ ΣΧΕΔ. ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΓΚΟΓΚΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΧPΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤPΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΠΕPΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ - ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΛΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΘΟΛΙΚΗ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΤΕΡΙΝΑ - ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΓΡΕΒΕΝΑ)
ΝΑΖΑΡΙΑΝ ΔΕΣΠΟΙΝΑ - ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
ΝΤΑΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΙΣΤΟΛΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ - ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΤΣΑΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (δέκατη στην σειρά κατάταξης) - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΤΣΙΑΠΕΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΟΙΚOΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΦΑΝΟΥΡΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - ΗΛ/ΚΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛ. ΠΟΛΥΤΕΧ. ΚΡΗΤΗΣ(ΧΑΝΙΑ)

Φροντιστήριο Μέσης Εκπαίδευσης "Παίδων... Μάθημα" - All rights reserved. ©2015